تولد تو بهترین بهانه زندگی من

 

چه لطیف است حس آغازی دوباره ، چه شیرین است امروز ، روز میلادتو ، روزی که آغاز شدی . 

 

 

 

دخترکم ، داستان زندگی من قصه ایست که متن آن وجود تو ست و پایانش نبود تو .

عزیزم ، ذره ذره وجودم اسمت را فریاد می زند و بند بند وجودم با وجود تو به آرامش می رسد .

فاطمه نازم ، دوستت دارم و بودن در کنار تو برایم بهترین و والاترین موهبتهای الهی است .

فرشته مهربانم ، برایت بهترینها را از خداوند منان خواستارم .

 

امروز ، روز تولد توست ..... تولدت مبارک     

 

بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توست

قشنگ ترین روزم، روز شکفتنت است

        

 

نصیحتهای مادرانه برای دختر گلم به مناسبت تولدش

 

  شاهزاده کوچولوی من :

همیشه به زندگی خوشبین باش ؛ ولی خوشبین دیر باور

و همیشه راستی را سر لوحه زندگیت قرار بده زیرا ،

میراثی گران بهاتر از راستی و درستی نیست

 

     نازنینم :

بی ارزش ترین کلمه ، انتقام است .... بگذار و بگذر

و ارزشمند ترین کلمه بخشش است .... سعی خود را بکن

 

   فرشته مهربانم :

آسان ترین راه خوشبخت زیستن آن است که همان طور که برای خودت ارزش قائلی برای دیگران نیز ارزش قائل شوی بدون توجه به موقعیت طرف مقابل .

 

دخترم ، زندگیم ، امروز که روز تولد توست می خواهم برایت قصه بگم . این قصه را من از جایی خواندم و دوست دارم که برای تو هم بازگو کنم ،که وقتی بزرگ شدی و به وبلاگت سر زدی ، بخونی و ازش پند بگیری و در زندگیت به کار بری .

پدر می نوشت ... پسرک از پدر پرسید درباره چه می نویسی ؟ پدر پاسخ داد : درباره تو پسرم ، اما مهمتر از آنچه می نویسم مدادی است که با آن می نویسم . می خواهم وقتی بزرگ شدی ، تو هم مثل این مداد بشوی . پسرک با تعجب به مداد نگاه کرد و چیز خاصی در ان ندید . اما این مثل بقیه مداد هایی است که دیده ام  . پدر گفت : بستگی داره چطور به آن نگاه کنی . در این مداد پنج صفت هست که اگر به دستشان بیاوری ، برای تمام عمرت در دنیا به آرامش می رسی .

صفت اول : می توانی کارهای بزرگ کنی ، اما هرگز فراموش نکن که دستی وجود دارد که هر حرکت تو را هدایت می کند . اسم این دست خداست ، او هیشه باید تورا در مسیر اراده اش حرکت دهد .

صفت دوم : باید گاهی از آنچه می نویسی دست بکشی و از مداد تراش استفاده کنی . این باعث می شود مداد کمی رنج بکشد اما آخر کار ، نوکش تیز تر می شود و اثری که از خود به جای می گذارد ظریف تر و باریک تر است . پس بدان که باید رنج هایی را تحمل کنی ، چرا که این رنج باعث می شود انسان بهتری شوی .

صفت سوم : مداد همیشه اجازه می دهد برای پاک کردن یک اشتباه از پاک کن استفاده کنیم . بدان که تصحیح یک کار خطا ، کار بدی نیست . در واقع برای اینکه خودت را در مسیر درست نگهداری مهم است .

صفت چهارم : چوب یا شکل خارجی مداد مهم نیست ، زغالی اهمیت دارد که داخل چوب است . پس همیشه مراقب باش درونت چه خبر است .

و سرانجام صفت پنجم : همیشه اثری از خود جا می گذارد . پس بدان هر کاری در زندگی ات می کنی ردی از تو به جا می گذارد و سعی کن نسبت به هر کاری می کنی ، هشیار باشی و بدانی چه می کنی .

 

 

واما عکسهای فاطمه ( البته جشن تولد ش را هفته گذشته گرفتم . چون که پنج شبنه گذشته عروسی محمود پسر خاله ام بود  و به پیشنهاد خواهرم زهرا تولد فاطمه را صبح جمعه گذشته قبل از اینکه برویم پا تختی گرفتم و ناگفته نماندکه فاطمه کمی بد اخلاق بود و یک عکس درست و حسابی نگرفت . خوشبختانه بردمش آتلیه که بعد عکس های آتلیه اش را می زارم )

" اینم کیک تولد ، ماهی قرمز ، که در اینجا نارنجی شده "

 

"اینم مختصری تزیینات واسه تولد جگر گوشه ام "

 

 

  

 " واما اینم متولد بازیگوش و اخمو "

 

 

 

" گل همیشه بهار مامان ، امیدوارم هرروزت بهتر از دیروزت باشد و من و بابا شاهد شکوفاییت باشیم . "

/ 1 نظر / 19 بازدید
زهرا

سلام لفامنوبااسم ♥♥کودکی بااسانس لیمو♥♥ می لینکی اخه منتورولینکیدم [لبخند]اونم توهدوتاوبم توهم وبامو بلینک اون یکیشمادرسشhttp://sokotekodak.blogfa.com/اسمشم♥♥ سکوتـ کودکانه ♥♥اگه منوبلینکی عاشقت می شم[قلب][قلب][قلب]