دخترم ، ای همه وجودمن تولدت مبارک

تمام وجود من ، هستی من:

 میلاد تو شیرین ترین بهانه ایست که می توان با آن به رنجهای زندگی هم دل بست

و در میان این روزهای شتابزده عاشقانه تر زیست. میلادتو معراج دستهای من است

وقتی که عاشقانه تولدت را شکر می گویم . از روزی که صدایت در وجودم طنین انداز شد،

شتاب تپیدن قلبم رو به فزونی یافت امروز ثانیه ها نام تو را فریاد می زنند و من در اوج

عشق، خود را در پستوی زمان تنها حس نمی‌کنم.

دختر معصوم من :

نگاهت زیباتر از خورشید ، دلت پاک تر از آسمان

و صدایت آرام تر از نسیم بهار  . . .

 

تولد آسمانیت مبارک

 امروز نهال زندگیم پنج ساله شد و باز هم یک سال از زیباترین سالهای زندگیت گذشت  .گل من تو زیباترین و بهترین بهانه زندگی من هستی اما با این وجود هنوز هم که هنوزه نتونستم اونجوری که باید وجدانم راحت باشه از عهده مسئولیت مادرانه بربیام . دختر گلم  مجبورم به خاطر اینکه تا 4 عصر سر کار هستم  فرشته کوچولوم را از ساعت 7 تا 4 عصر مهد بذارم تازه بعد از اونم خسته و با روحیه کسل باید منو تحمل کنی . بعضی مواقع هم بخاطر خودخواهی های مادرانه خیلی بهت سخت میگیرم . اما با همه این اوصاف تو تمام هستی منی و جونم بسته به جون توست . فرشته کوچولوی عزیزم من بدون تو هیچم و لحظه ای بدون تو نمی تونم زنده باشم . امیدوارم موقعی که تونستی این متن را بخونی ، به مادرت افتخار کنی و شرمنده ات نباشم

عزیزم تو بهترین دختر روی کره زمینی واسه من . تولدت مبارک . ان شالله هزار ساله شی

 دعا گوی توام همیشه و همه جا

و اما از جشن تولد دخملی :

امسال هم مثل پارسال تولد قشگل خانم را توی مهد گرفتم اما امسال توی مهد نعیم به کمک خاله نسرین گل که خیلی هم زحمت کشیدند و از همین جا از طرف خودم و بابایی و فاطمه جان ازشون تشکر میکنم  . به فاطمه جان و مخصوصا" به دوستای گلش خیلی خوش گذشت .اما من یه کمی ، تو خودم بودم و از درون شاد نبودم البته به روی خودم هم نیاوردم که دخترم ناراحت بشه . ولی بااین همه دوست داشتم روز تولد بهترین هدیه زندگیم شادتر باشم . جریان ناراحتیم هم بر می گرده به شب قبلش که از روی دلسوزیهای بی جای مادرانه یه کمی به فاطمه عزیزم سخت گرفتم . امیدوارم دختر با هوشم متوجه باشی که همه این رفتارها به خاطر خودشه و مامانش را ببخشه .

امسال کیک تولد برای خانم خانما نخریدم چون مدیریت مهد اجازه نمی دادند که کیک تولد به مهد ببریم . من هم با کیک معمولی و آبمیوه و تنقلات از دوستاش پذیرایی کردم .

/ 0 نظر / 240 بازدید