دخمل نازم برای خودش خانمی شده

سلام

 

 

IRFREEUP-آپلود سنتر ایرانیان

 

                 

این چند وقت که به دلیل مشغله بسیار زیاد وبلاگ کوچولوی خوشگلم را آپ نکردم , دختر ناز مامان برای خودش خانمی شده .

 کمک مامانی سفره و بشقاب های سر سفره را جمع می کنه   

گرد گْیری می کنه     ( البته بماند که گاهی خونه را با اسباب بازیهاش بازار شام می کنه ) ,

کتاب می خونه البته به روش فاطمه ای , برای خودش شعر می خونه ,

سوره قل هوالله احد را هم یاد گرفته . به همرا من و بابایی و یا مامان جونش نماز می خونه و بعد هم کتاب دعا را بر می داره و قل هوالله احد را می خونه .دست آخر هم به روش مامان جونی دستای کوچولوش را بالا می بره و به طور مداوم خداخدا خدا ...می کنه .  

دیشب هم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان بود و من وبابایی و مامان جون و جیگر طلا رفتیم احیا .دختر نازم با چادر سفیدش نماز می خوند و دل خانمهایی که آنجا بودند را برده بود .وقتی هم که داشتیم نماز قضا را به جماعت می خوندیم دخترم برای خودش شعر " گریه نکن زار زار " رامی خوند . من که نمی دونستم بخندم یا حواسم به نمازم باشه .  البته موقع قرآن بر سر گذاشتن خوابش گرفته بود و حسابی کلافه بود تا بالاخره خوابش برد . 

     

 

  IRFREEUP-آپلود سنتر ایرانیان

 

 

راستی امروز تولد بابایی جون فاطمه ست .

 

فاطمه : با با محمود جون تولدت مبارک 

 

 

 همسر عزیزم:

کاش می شد آسمان را با ستاره ها چراغانی کرد و از نسیم فریاد زد دوستت دارم

یاد تو همیشه در ذهنم , عشق تو همیشه در قلبم و عطر مهربانی تو همیشه در وجودم جاریست .

"یک دنیا گل تقدیم تو باد " 

 

آسمان با وسعتش تقدیم تو

رقص ماهی های دریا مال تو

هرچه دارم از تو دارم مهربان

زندگیم , امروز و فردا مال تو

عزیزم تولدت مبارک   

 

 این هم عکسهای فاطمه و امیر علی در شیراز

/ 1 نظر / 20 بازدید
با يک تير دو نشان بزنيد آماروبلاگ + کسب درآمد

با یک تیر دو نشان بزنید آماروبلاگ + کسب درآمد با ثبت وبلاگ خود در نیازکده هم آمار بازدید وبلاگ تان را منفجر کنید و هم درآمد کسب کنید @ نمایش وبلاگ شما در تمامی وب لاگ های عضو @ تبادل لینک دوطرفه با وبلاگ ها و افزایش رتبه وبلاگ شما در گوگل @ نمایش آمار واقعی بازدید از وبلاگ تان @ دریافت 40% پورسانت بابت آگهی دهندگانی که از طریق شما در نیازکده آگهی دهند @ واریز 10% از درآمد معرفی شدگان شما به درآمد تان @ با قرار دادن کد آمارگیر و آگهی نامه در وبلاگ تان 1000 تومان به درآمد تان اضافه خواهد شد. @ ثبت انواع آگهی های خرید و فروش اتومبیل , ملک , کامپیوتر و سایر موارد + آگهی استخدام و آماده به کار و ... @تمامی این کارها بدون هیچ هزینه ای حتی یک ریال انجام میگیرد فقط با صرف چند دقیقه وقت امکان پذیر است @فرصت را از دست ندهید و هم اکنون ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید بعد از ثبت نام واردمنوی کاربری خود شوید و از قسمت کسب درآمد مراحل دریافت کد را انجام دهید هر مشکلی هم داشتید میتوانید ازطریق پشتیبانی همیشه آنلاین su.niyazkade@yahoo.com یا از وبلاک www.kasbedaraamad.blogfa.com کمک بگیرید برای ثبت نام در